Palety z Fonimpexu

Solidna jakość, Niska Cena,

Fachowa Obługa!

     

Wybierz Język

 

Aktualności

Od listopada 2007 nasza nowa strona www w pięciu językach! Palety z Fonimpexu dotrą wszędzie...

 

Witamy na stronie firmy Fonimpex

 

FONIMPEX sp. z o. o. działa na rynku paletowym już od 1996 r. (wcześniej pod nazwą BPR sp. z o. o). Naszą specjalnością stały się palety typu Dusseldorfer – mocne i wytrzymały palety rozpowszechnione w krajach Europy Zachodniej.

Są to palety o wymiarach 600 x 800 mm (połowa palety Euro) wykonane z twardego liściastego drewna (brzoza, olcha). Konstrukcja drewnianego blatu palety opiera się na stalowych ocynkowanych wspornikach oraz żebrowanych wspornikach z twardego tworzywa sztucznego. Wszystkie elementy połączone są stalowymi nitami rurkowymi.

Nasze możliwości produkcyjne to 150.000 palet rocznie, które produkujemy w dwóch zakładach w okolicach Warszawy; jeden w powiecie węgrowskim, drugi zaś w powiecie grójeckim.

Naszym głównym atutem, oprócz solidnej jakości naszych wyrobów jest profesjonalne i poważne traktowanie klienta, zrozumienie i zaspokojenie jego potrzeb, nie tylko logistycznych. Bardzo często realizujemy indywidualne zamówienia, dostarczamy palety regenerowane, odbieramy palety wymagające naprawy, wydzierżawiamy palety, naprawiamy je, produkujemy nietypowe palety, nadstawki, skrzynie.

Dzięki takiemu podejściu zaufało nam wiele poważnych firm z Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Nasze obroty wykazują stałą tendencję wzrostową, a nasza baza stałych odbiorców regularnie się rozrasta.

Aby się o tym przekonać wystarczy kliknąć i napisać kilka słów. Przyślemy ofertę i … rozpoczynamy współpracę! Zapraszamy!


 

http://www.dreamweavergraphics.com/

Copyright 2007 by Karsten